BOTA

FOTOT/ Dita pas bombardimeve, gërmadhat që lë pas ushtria ruse në qytezën e vogël të Ukrainës

10:24 - 02.03.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Fotot që shikoni janë nga qyteza Irpin pas sulmit natën të raketave të ushtrisë ruse. Pak kilometra larg Kievit, qyteti është zgjuar nën gërmadhat e luftës. Fotot tregojnë ndërtesa të shembura, makina të shkatërruara dhe rrënojat e godinave ku janë afruar njerëz për të parë nga afër dëmet.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.