Speciale

Me radar, qen dhe rrjetë peshkimi/ Bujar Kapexhiu sjell karikaturën tallëse: Në kërkim të Presidentit të ri

17:41 - 29.03.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kryeministri mandatoi nje dite me pare Taulant Ballen, Elisa Spiropalin dhe Damian Gjiknurin qe ne emer te PS te dialogonin me opoziten per emrin e Presidentit. Sic dihet, presidenca deri me sot ka qene i vetmi institucion i pakapur nga mazhoranca. Se cfare do te ndodhe me Presidentin e ri kete mbetet ta shohim. Por mjeshtri i karikaturave Bujar Kapexhiu ka sjelle nje punim sa ironik aq edhe me nota humori, ku si mjete per gjetjen e Presidentit ka perzgjedhur nje radar anti hekur, nje qen dhe nje rrjete peshkimi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.