FOTO - GALERI

FOTOGALERI/ Moment delikat në Kuvend, socialistët edhe një herë spektatorë të sherrit në PD

12:22 - 21.04.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

LSA ka shpërndarë një mori fotosh nga momenti, kur Sali Berisha shtyn Enkelejd Alibeajn dhe e sposton nga foltorja e Kuvendit. Në foto duket se “grindja” u konsumua para syrit të socialistëve, që pak më tej ndiqnin me kërshëri sherrin mes demokratëve.
Duke e shfrytëzuar më së miri situatën e krijuar, socialistët ndërprenë seancën dhe i dolën në mbrojtje Enkelejd Alibeajt, megjithëse ky u duk i bezdisur nga avokatia që po i bënin kundërshtarët politikë. Shikoni më poshtë, nëpërmjet fotove momentin delikat të përplasjes mes demokratëve.

WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.11.55 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.11.56 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.11.56 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.11.57 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.11.57 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.11.58 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.16 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.16 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.17 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.17 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.18 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.18 PM (2) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.18 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.19 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.19 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.20 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.20 PM WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.21 PM (1) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.21 PM (2) WhatsApp Image 2022-04-21 at 12.12.21 PM
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.