Horoskopi

Parashikimi i horoskopit 13 maj 2022, çfarë kanë rezervuar yjet për ju

07:22 - 13.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dashi:
Ndjesi lodhjeje ndaj përpiquni të merreni vetëm gjërat thelbësore dhe shtyni angazhimet më të rëndësishme për javën e ardhshme.

Demi:

Duket ditë pozitive, keni një energji të mirë. Të tjerët do ta vënë re këtë veēori dhe do ta vlerësojnë shumë shoqërinë tuaj.

Binjakët:

Së fundmi puna është bërë ca intensive. Mundohuni të gjeni kohë për veten gjatë fundjavës.

Gaforrja

Mos u mbyllni në shtëpi! Në sferën e punës, profesionistët e lirë janë më të favorizuar, zgjidhje të mira janë në rrugë e sipër.

Luani:

Në punë, megjithatë, nëse ka një marrëveshje për të konkluduar, mbylleni atë deri në javën e ardhshme.

Virgjëresha

Energji për të projektuar diēka të bukur për të ardhmen e afërt. Inkurajoni dhe përfshihuni në bashkëpunime të reja.

Peshorja:

Jeni mjaft të relaksuar, një atmosferë qetësie po e pushton shpirtin tuaj duke ju bërë të ndiheni në harmoni me realitetin përreth.

Akrepi:

Kujdes nga pakënaqësitë e vogla që mund të lindin në mbrëmje. Nëse ka diēka që nuk shkon, është gjithmonë mirë të flasim për të.

Shigjetari

Në dashuri ju ndjeni se nuk ju kuptujnë plotësisht, ndaj nëse duhet t’i thoni diēka partnerit/es tuaj mos vononi ta bëni. Sinqeriteti vlerësohet gjithmonë.

Bricjapi:

Nëse jeni të interesuar për një person, vazhdoni, ecni përpara! Kjo është koha e duhur për të zbuluar emocione të veēanta.

Ujori

Mos hezitoni të realizoni projekte që do të jenë të ēmuara në të ardhmen e afërt. Mos ngurroni, por veproni!

Peshqit

Favorizohen kontaktet e reja dhe udhëtimet. Nga ana tjetër në punë, nëse duhet të bëni kërkesa, mos hezitoni.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.