SPORT

VIDEO/ Gafë e pabesueshme në La Liga! Gazetari pyet trajnerin për shanset e mbijetesës, por skuadra e tij kishte rënë nga kategoria

19:22 - 13.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një situatë e pabesueshme ndodhi pas ndeshjes mes Realit dhe Levantes, të përfunduar me rezultatin 6-0 në favor të skuadrës vendase.Në përfundim të ndeshjes trajneri i Levantes, Alesio Riçi po fliste në konferencën për shtyp kur një gazetar i drejtoi një pyetje lidhur me shanset e mbijetesës për Levanten.

Problemi ishte se Levante tashmë ishte rrëzuar nga kategoria gjë që trajneri ia kujtoi gazetarit.

“Si është humori në dhomat e zhveshjes me dy finale ende për t’u luajtur për mbijetesën?

-Kemi rënë tashmë nga kategoria, Euxhenio”, ka qenë biseda mes të dyve.

PANORAMASPORT.AL

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.