Kronikë

Aksident në një fshat të Fierit, mjeti del nga rruga! Dëmtohet shoferi dhe dy pasagjerë

19:28 - 14.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin rrugor Fier Seman në fshatin Fermë Çlirim, Fier sot rreth orës 18:30.Si pasoje e aksidentit është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe dy pasagjerët, shtetasit K. V., 29 vjeç dhe J. H., 45 vjeç, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dnodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj dalje nga rruga.

Njoftimi i policisë:

Fier/ Informacion paraprak

Sot rreth 18:30, në aksin rrugor Fier-Seman, në fshatin Fermë Çlirim, Fier, ka dalë nga rruga automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin S. P., 32 vjeç dhe si pasojë është dëmtuar drejtuesi i automjetit dhe dy pasagjerët, shtetasit K. V., 29 vjeç dhe J. H., 45 vjeç, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të kësaj dalje nga rruga.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.