Atenatat në Lezhë, qëllohen me breshëri plumbash automatiku dy persona! ML-ja del nga rruga nga të shtënat (EMRAT+VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Lezhës, ku autorët ende të paidentifikuar kanë bërë një tentativë atentati Blerim Preçit dhe Klisman Preçit nga Miloti. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë rreth orës 20:05. Sipas të dhënave, Blerim Preçi, ka jetuar jashtë vendit dhe sapo ishte kthyer nga Belgjika. E shkuara … Continue reading Atenatat në Lezhë, qëllohen me breshëri plumbash automatiku dy persona! ML-ja del nga rruga nga të shtënat (EMRAT+VIDEO)