Kronikë

I shpëtuan atentatit në Lezhë/ Del FOTO e Blerim Preçit, mjeti i të cilit doli nga rruga nga të shtënat

21:31 - 14.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

LEZHË- Në foton e siguruar nga Gazeta Shqiptare është Blerim Preçi njëri prej të shënjestruarve nga atentati në Lezhë mbrëmjen e sotme.Blerim Preçit dhe Klisman Preçit, u është bërë një atentat nga një mjet në lëvizje në orën 20:05 minuta të kësaj të shtune.

BLERIM PREÇI

 

Autorët, ende të paidentifikuar kanë qëlluar me breshëri plumbash automatiku ndaj dy personave me mbiemër Preçi, një atentat të cilin nuk arritën ta realizonin.

Gazeta Shqiptare do të sjellë në vijimësi informacione të mëtejshme rreth atentatit në Lezhë.

LEXO LAJMIN E PLOTË DHE VERSIONIN E POLICISË KËTU:

Atenatat në Lezhë, qëllohen me breshëri plumbash automatiku dy persona! ML-ja del nga rruga nga të shtënat (EMRAT+VIDEO)

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.