AKTUALITET

Ndërron jetë ish-funksionarja e Partisë Socialiste, Edlira Haxhiymeri

09:40 - 14.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ndahet nga jeta ish-funksionarja e PS dhe pedagogia Edlira Haxhiymeri. Lajmi është bërë me dije nga familjarët.Haxhiymeri vuante nga një sëmundje e rëndë prej vitesh dhe nuk mundi të fitojë betejën. Për disa vite ajo ka mbajtur postin e Sekretares për Shanset e Barabarta në Partinë Socialiste.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.