AKTUALITET

Parashikimi i horoskopit për datën 14 maj 2022

07:14 - 14.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dashi:
Ruani qetësinë dhe rehatinë tuaj me ēdo kusht. Nëse keni diēka për t’i thënë partnerit, mos hezitoni, bëjeni tani!

Demi:

Ndjeheni të fortë, keni një energji të mirë që do të jetë veēanërisht e dobishme në marrëdhëniet ndërpersonale! Zgjidhjet vijnë së shpejti.

Binjakët:

Mos u shqetësoni sepse rikuperimi fillon gjatë mbrëmjes. Megjithatë bëni kujdes nga disa fjalë më shumë që mund të rrëshqasin nga goja.

Gaforre:

Ndonjëherë jeni kokëfortë për çështje që nuk u kushtoni thuajse fare vëmende. Në këtë pikë, përpiquni të mos jeni kaq shumë intolerantë!

Luani:

Një miqësi e këndshme mund të rezultojë diēka më shumë, një lidhje e mirë me shenjën e Peshqve.

Virgjëresha:

Dëshironi shumë të bëni diēka dhe të tjerët do ta vlerësojnë shkathtësinë tuaj. Nëse jeni vetëm (single), mos u mbyllni në shtëpi!

Peshore:

Një keqkuptim i vogël me partnerin prish fundjavën. Nëse diēka nuk shkon mirë, kërkoni ta zgjidhni në rrugën e dialogut.

Akrepi:

Sot intuita do ju dhurojë emocione të bukura! Nëse jeni bërë ēift kohët e fundit, mund të pushtoheni nga një vorbull emocionesh!

Shigjetari:

Dëshironi të zbuloni dhe të bëni gjëra të reja! Favorizohen takime të reja dhe bashkëpunime profesionale.

Bricjapi:

Përpiquni të shkëputeni nga shqetësimet dhe streset. Një shëtitje në ajër të hapur sigurisht që mund të ndihmojë!

Ujori:

Një valë optimizmi do të pushtojë qenien tuaj dhe të tjerët nuk do të mund të qëndrojnë larg jush!

Peshqit:

Emocione intriguese, favorizohen njohjet e reja. Një harmoni e veēantë me shenjën e Luanit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.