BOTA

VIDEO/ Shpallet fituesi i Eurovizion në Itali

00:43 - 15.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kur kanë mbetur vetëm pak minuta nga shpallja e fituesit të Eurovizion, Britania e Madhe është favorite për të fituar këtë vit. Në lojë është edhe Suedia dhe Spanja, ndërsa momentet e fundit të votimit mund t’i ndiqni në videon më poshte, kur do të shpallen votimet nga televotimi:Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.