Kronikë

Breshëri plumbash në Sukth, vritet një person me armë zjarri, me precedent penal! Detajet e para

20:53 - 18.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e kësaj te mërkure. Krimi ka ndodhur ne qendër të Sukthit dhe raportohet se personi është me precedent penal.
Ndërkohë burime për Panorama.al bëjnë të ditur se në spitalin e Durrësit ka shkuar i plagosur me armë zjarri një person, me iniciale A.M me precedent penal në fushën e narkotikëve, por me vone ai ka humbur jetën.

Krimi i rëndë u raportuar rreth orës 20:45, ndërsa nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Menjëherë ka shkuar policia, e cila ka rrethuar zonën dhe po punon për të sqaruar si ka ndodhur krimi.

Vijon…


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.