BLUETOOTH

FOTO/ Marrëdhënia e tyre u kris pas lidhjes me Beatrix Ramosajn, Semi dhe Donaldi surprizojnë me veprimin e fundit

15:44 - 20.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Semi Jaupaj dhe Donald Veshaj i surprizuan të gjithë pasi u panë sërish pranë njëri-tjetrit pas përfundimit të “Big Brother VIP”. Ndonëse kur ishin brenda shtëpisë së famshme, treguan se kishin një raport të ngushtë, gjërat ndryshuan kur Donaldi u lidh me Beatrix Ramosaj.
Megjithatë, përveç faktit se Semi ka pranuar të jetë e ftuara e radhës së emisionin e Donaldit, ata kanë bërë edhe një veprim tjetër duke lënë të kuptohet se gjërat mes tyre janë sheshuar. Dyshja kanë filluar që ta ndjekin sërish njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Bora Zemani reagon për herë të parë për lajmet nëse Semi pëlqen Donaldin -  POLITIKOFF

Afrimi i tyre vjen në një kohë kur përflitet se Bora dhe Donaldi janë rikthyer me njëri-tjetrin. Ata u panë pranë njëri-tjetrit në eventin e zhvilluar pak ditë më parë nga Valdrin Sahiti. Megjithatë, një konfirmim zyrtar nuk ka ardhur ende nga ana e dyshes.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.