AKTUALITET

Atmosfera festive/ Sheshi ‘Skënderbej’ mbushet me tifozët shqiptar për ndeshjen Milan-Sasuolo

17:50 - 22.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Prej disa ditësh sheshi “Skënderbej” ishte përgatitur për t’i servirur ndeshjen Sasuolo-Milan tifozëve kuqezi të cilët kishin paralajmëruar një pjesëmarrje masive.
Pamjet përpara sfidës tregojnë se këto pritshmëri janë përmbushur me fansat e “Djallit”që e kanë mbushur hapësirën që u ishte dedikuar.

Atmosfera duket mjaft e zjarrtë me koret dhe thirrjet që tifozët prezent po i dedikojnë skuadrës së tyre në pritje të një suksesi që për Milanin mungon prej 11 vitesh.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.