BOTA

Manchester City fitoi titullin kampion në Premier League, Pep Guardiola nuk i mban dot lotët e gëzimit

19:42 - 22.05.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në mënyrë dramatike, Manchester City fitoi Premier Ligën, pasi mundi 3-2 Aston Villa, pavarësisht se ishtenë disavantazhin 2-0 deri në minutën e në 69′.
Trajneri Pep Guardiola shpërtheu pas ndeshjes dhe nuk i mbajti lotët, duke festuar me bashkëpunëtorët e tij.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.