Horoskopi

HOROSKOPI SOT-Mos e lëshoni veten pas çikërrimave. Në punë ju presin shumë surpriza!

07:07 - 12.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play
Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Këtë të diel është e rëndësishme të përqendroheni në gjërat më të rëndësishme, të mos e lëshoni veten pas çikërrimave. Në punë ju presin shumë surpriza. Shefi juaj më në fund do të jetë i kënaqur.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Hëna është pak në dizavantazh dhe mund të krijojë disa probleme. Edhe në punë, përpiquni të qëndroni të qetë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Kjo e diel mund të jetë dita e duhur për të sqaruar gjërat që shihni si probleme në lidhjen tuaj. Kohët e fundit ka pasur shumë probleme edhe në punë, por dalëngadalë do të rikuperoni gjithçka.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Mundohuni të flisni për çdo problem që keni, me partnerin/en tuaj. Jo vetëm kaq, por të jeni në gjendje edhe të dëgjoni. Duhet të përpiqeni të largoni energjitë e këqija edhe pse nuk është gjithmonë aq e lehtë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Sigurisht që ka disa gjëra për të rregulluar, por mund të shijoni pak relaksim. Stresi i punës ndihet, por dalëngadalë do të kalojë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Kjo e diel është një ditë e përshtatshme për të adresuar disa çështje të pazgjidhura. Në punë mundohuni të jeni më produktivë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Kohët e fundit e keni humbur qetësinë. Gjithsesi jeni në kohë për t’u rikuperuar. Mos harroni të komunikoni me shefin tuaj për të shkëmbyer informacion.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Edhe nëse çdo gjë ju duket e ndërlikuar, shumë gjëra të bukura po vijnë për ju. Besojini instinkteve tuaja.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Lërini të gjitha mendimet dhe filloni të shijoni ditët duke menduar pozitivisht e duke fituar më shumë qetësi. Gjërat do përmirësohen edhe në punë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Do të duhet të kalojë dhe pak kohë që të gjitha problemet të fillojnë të zhduken. Duhet të keni më shumë besim në gjërat që bëni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Gjithmonë arrini të gjeni të bukurën dhe pozitiven e çdo gjëje, mos e humbni këtë forcë dhe optimizëm që ju karakterizon. Vazhdoni të punoni, por mos e stresoni veten shumë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Kohët e fundit keni një vendosmëri që nuk është parë prej disa kohësh. Përdoreni sidomos për çështje dashurie të pazgjidhura.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.