Kronikë

E RËNDË/ Gjendet një person i pajetë në Elbasan, i futur në një pallat! Detajet e para nga vendngjarja (VIDEO)

20:26 - 18.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një qytetar është gjetur i pajetë mbrëmjen e kësaj të shtune në një nga pallatet pranë zonës së shkollës “Qamil Guranjaku” në Elbasan.
Ende nuk dihet gjinia dhe rrethanat e humbjes së jetës.

Në vend ngjarje ka mbërritur policia dhe zjarrfikëset për nxjerrjen e trupit të personit.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.