LAJMI I FUNDIT

Sherr me kosa në Bulqizë, i riu dërgohet në spital me gishta të prerë

10:39 - 18.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Mbrëmjen e kaluar dy të rinj janë konfliktuar në Bulqizë dhe në sherr e sipër njëri ka mbetur me gishta të prerë.
Dy persona janë përfshirë në një konflikt në lagjen e vjetër të qytetit dhe një prej tyre ka përdorur një mjet kosë, duke i prerë gishtat e dorës personit tjetër rreth të 30-ave.

Ky i fundit është dërguar fillimisht në spitalin e Bulqizës e më pas është nisur në Tiranë drejt spitalit të Traumës, për mjekim më të specializuar.

Personi tjetër i përfshirë në konflikt është larguar, ndërsa nuk ka asnjë informacion nga policia për ngjarjen


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.