LAJMI I FUNDIT

VIDEO/ Ranë nga lartësia te “Syri i Ciklopit”, Veliaj u uron shërim të shpejtë turistëve: Fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën!

22:51 - 18.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj u ka uruar shërim të shpejtë dy turistëve të cilët u aksidentuan pasditen e sotme në kanionet e Erzenit. Veliaj falënderoi dhe ekipin e emergjencave për shpëtimin dhe ndihmën e parë.
“Shërim të shpejtë dy të aksidentuarve në kanionet e Erzenit, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën!

Mirënjohje emergjencave civile të Bashkisë Tiranë për shpëtimin dhe ndihmën e parë, dhe shumë faleminderit Ogerta Manastirliu & Haki Çako për helikopterin e evakuimit”, shkruan Veliaj.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.