BLUETOOTH

“O ma hëngshi…”/ Ndjekësi i komenton në rrjetet sociale, Ermal Mamaqi i kthen përgjigjen epike

14:07 - 22.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Aktori i njohur Ermal Mamaqi duket se është duke punuar me një projekt të ri. Së shpejti ai do të sjellë një film të ri në kinematë shqiptare ku pjesë e tij do të jetë dhe aktori Blerim Destani.
Këtë gjë moderatori e ka bërë të ditur nëpërmjet një videoje komike që ka bërë me Blerimin dhe disa vajza të grimit në shesh xhirime. Ermali shfaqet duke i bërë fresk aktorit dhe duke i mbajtur çadrën ndërkohë që ai po bëhej gati.

“@blerimdestani, projekti tjeter. Ka 100 vjet që më lutet”- shkroi Mamaqi krahas videos.

Mirëpo një ndjekës duket se nuk i ka pëlqyer aspak videoja e aktorit dhe komenti i tij mori vëmendjen e Ermalit i cili nuk ka nguruar t’i kthejë një përgjigje më se epike.

“O ma hangshi me gjith çader, athu kush jeni, “vipa” po çfarë vipash ju jeni dh*pa”- shkroi ndjekësi, ndërsa aktori iu përgjigj: “Nga Dubai je ti vlla?– duke iu referuar kështu skandalit të publikuar të ‘Dubai Porta Potty”.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.