LIFE STYLE

 3 rregullat që duhet t’i thyeni kur zgjidhni bojën për ambientet e brendshme

11:00 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Në dizajnin dhe dekorin e interierit ekzistojnë disa rregulla, por jo gjithmonë duhet t’i nënshtrohemi.
Rregullat janë bërë për t’u thyer apo jo? J Si pasojë, këtu keni 3 rregulla që janë zbatuar rreptësisht në periudhat e mëparshme, por s’do të thotë që t’u përmbaheni me patjetër. Zakonisht rregullat thyhen kur e ndieni se nuk përshtaten me stilin tuaj të jetesës.

  1. Nëse doni një hapësirë që të ndihet e madhe dhe e gjerë, duhet ta lyeni të gjithën me të bardhë.
  2. Ngjyrat e forta dhe të ndritshme duhet të përdoren vetëm në hapësira të vogla.
  3. Tavanet duhet të jenë të bardha.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.