BLUETOOTH

“Bëjnë vetëm twerk”, Aurela Gaçe kritika për artistet e reja

11:26 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Këngëtarja e mirënjohur, Aurela Gaçe ka kritikuar artistët e rinj dhe faktin që nuk këndojnë live teksa tha se bëjnë vetëm twerk. Këngëtarja ishte e ftuar në “Goca dhe Gra”, ku tha me shaka se ky brez bëjnë vetëm “twerk” dhe këndojnë playback”.
“Një brez që vetëm bën twerk dhe mirë e bëjnë që e dredhin, por janë dhe playblack. Nuk jam kundër por edhe të këndojë. Meqë nuk bëj dot twerk…unë bëj pompa. E bëj për të treguar forcën e gruas dhe të një njeriu që po të dojë gjithçka e bën.

Nuk është e lehtë edhe të hidhesh. Edhe Tina Turner hidhej, po… Nëse donin të kopjoni, kopjoni si duhet”, tha Aurela duke shtuar se nuk ka asgjë kundër. Mes të tjerash ajo zbuloi se do të mbajë një tur në Shqipëri pasi të publikojë albumin e ri.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.