Show-Bizz

FOTO/ Ishulli i kënaqësisë, pushimet mahnitëse të Leo Messi e Fabregas, bashkëshortet e tyre zbukurojnë Ibizën

14:50 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Lionel Messi ka zgjedhur t’i kalojë pushimet verore në shoqërinë e Cesc Fabregas, së bashku me familjet respektive. Dy miqtë e ngushtë kanë përfituar nga koha e lirë, përpara se të nisin përgatitjet për sezonin e ri, për të shijuar ishullin e Ibizas, në zonën e Cala Xarraca.
Për këtë rast, zgjodhën “Villa de Sa Ferradura”, një rezidencë luksoze me pamje nga deti, duke përfshirë, ndër të tjera, një palestër dhe një pishinë mbi 20 metra, mbi të gjitha është një ishull i gjithi në dispozicion.

Të dy do të shpenzojnë nga 260 mijë paund në javë, në dukje një shifër e kripur, por jo për një lojtar si Leo Messi.

 

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.