Kronikë

Korçë/ Gjendet i pajetë një 55-vjeçar në banesën e tij! Çfarë dyshon policia

16:30 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një 55-vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në lagjen nr. 8 të qytetit të Korçës.
Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se 55-vjeçari është vetëvrarë me mjet prerës.

Sakaq, grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të plota të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 23.06.2022, rreth orës 15:30, në lagjen nr. 8, Korçë, në banesën e tij, dyshohet se është vetëvrarë me mjet prerës (thikë) shtetasi E. L., 55 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.