BLUETOOTH

Lojtarja e golfit shpallet si femra më joshëse e vitit (Mos i humbni fotot)

11:31 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Nihuni me vajzën më seksi në botë për vitin 2022!
Paige Spiranac është shpallur nga revista “Maxim” si femra më seksi në botë, për vitin 2022.

Golfistja amerikane tha: “Për mua, të jesh seksi do të thotë të kesh vetëbesim dhe të ndihesh mirë me veten”.

Spiranac është shumë e famshme në rrjetet sociale. Në Instagram, ajo ka rreth 3,5 milionë ndjekës.

-0-500-1655975060xpaig8-706 -0-500-1655975072xpaig9-354 -0-500-1655975073xpaig10-675 -0-500-1655975073xpaig11-658 -0-500-1655975073xpaige-619 -0-500-1655975074xpaige1-127 -0-500-1655975074xpaige2-608 -0-500-1655975074xpaige3-205 -0-500-1655975074xpaige4-691 -0-500-1655975074xpaige5-189 -0-500-1655975074xpaige6-175 -0-500-1655975080xpaige7-793 cvghfthy
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.