LAJMI I FUNDIT

“Miu i vogël inferior i skërmitet Europës”/ Vendimi për mos-hapjen e negociatave, Vasili: Ja çfarë shkruante në 2018-ën Edi Rama!

18:27 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me vendimin e BE-së për mos-hapjen e negociatave me Shqipërinë.
Përmes një postimi në facebook, Vasili risjell në vëmendje Twitter-in e kryeministrit Rama në vitin 2018, ku lajmëronte se Shqipëria kishte marrë më në fund datën për hapjen e negociatave.

Numri i LSI shton se sot pas katër vitesh nga hapja imagjinare e negociatave, kryeministri deklaron se halli qenka sërish Evropa.

POSTIMI I PLOTË:

Miu i vogel inferior i skërmitet Europes!

Ja cfare shkruante ne 26 qershor 2018 ky Edi Rama, qe genjeu dynjane sikur medemek negociatat u hapen.

Ndersa sot pas 4 vjetesh kur negociatat nuk hapen po na thote, qe Europa qenka ne hall dhe se ky punet i paska fjolle me Vuçicin ne krah.

Hajde miu vogel inferior i kapur per bishti hajde.

r


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.