Kronikë

Ndërron jetë një person në mes të rrugës në Tiranë! Zbulohet çfarë dyshon policia (DETAJE)

20:55 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një ndodhi e rëndë është shënuar këtë të enjte në kryeqytet, ku një 67-vjeçar ka ndërruar jetë në rrugë në afërsi të Komunës së Parisit.
Në njoftimin paraprak, Policia bën me dije se viktima dyshohet se vuante nga tensioni, se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrore.

Njoftimi i policisë:

Informacion paraprak

Më datë 23.06.2022, në vendin e quajtur Komuna e Parisit, në rrugë, ka ndërruar jetë shtetasi E. I., 67 vjeç, i cili dyshohet se vuante nga tensioni.

Nga këqyrja paraprake nuk ka shenja dhune dhe nga veprimet e para hetimore është konstatuar se ky shtetas është rrëzuar në rrugë, dhe dyshohet se vdekja mund të jetë shkaktuar nga shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.