Kosova

Ndërron jetë producentja e njohur, vuante nga sëmundja e rëndë

14:13 - 23.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Producentja e njohur shqiptare Vjosa Berisha ka ndërruar jetë në moshën 50-vjeçare, pas përballjes me një sëmundje të rëndë.
Ajo vuante nga kanceri i vezoreve, por nuk ka arritur ta fitojë dot betejën.

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër.

Datën dhe vendin e varrimit do ta bëjmë të ditur më vonë.

Familjet Berisha dhe Istrefi”, njoftoi bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.