FOTO - GALERI

FOTOT/ Sa e vështirë të gjesh punonjës për biznesin tënd në Tiranë!

11:17 - 28.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Prej vitesh tashmë është e vështirë të gjesh forcë puntore në Tiranë. Pronarët e bizneseve janë vazhdimisht në kërkim të punonjësve, por ikja e të rinjve jashtë vendit, kushtet jo të përshtatshme në ambjentin e punës dhe pagat e ulta bëjnë që interesi të jetë i ulët.
Fotot më poshtë janë dëshmi e faktit se sot është e lehtë të gjesh një punë në kryeqytet, por është e vështirë të gjesh puntorë të keqpaguar.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.