BLUETOOTH

FOTOT/ Rrëfimi i aktores për takimin me Ronaldon: I pëlqente vetëm të pinte çaj, nuk bëmë asgjë

14:34 - 29.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Aktorja dhe modelja Gemma Atkinson u takua me superyllin e Manchester United Cristiano Ronaldon në vitin 2007.
Duke folur për Manchester Radio Key 103, modelja tha se takimet e saj me Ronaldon ishin jashtëzakonisht të relaksuara.

Ajo gjithashtu kujtoi datën kur ata shkuan në shtëpinë e saj dhe kaluan kohë duke pirë një filxhan çaj dhe duke parë serialin Fools Get Lucky.

“Nuk e di se çfarë do të thotë ai tani, por më pas i pëlqente gjithçka që takimi të mbyllej kështu”, tha modelja, duke shtuar se ata nuk bënë asgjë.

-0-500-1656493414xgemma-atkinson9-549 -0-500-1656493414xgemma-atkinson10-677 -0-500-1656493414xgemma-atkinson11-702 -0-500-1656493423xgemma-atkinson12-419 -0-500-1656493442xgemma-atkinson-829 -0-500-1656493442xgemma-atkinson1-311 -0-500-1656493443xgemma-atkinson2-825 -0-500-1656493443xgemma-atkinson3-255 -0-500-1656493443xgemma-atkinson4-827 -0-500-1656493443xgemma-atkinson5-402 -0-500-1656493443xgemma-atkinson6-302 -0-500-1656493444xgemma-atkinson7-690
<
>

Aktorja 37-vjeçare zbuloi gjithashtu se hodhi poshtë një shumë të madhe parash nga tabloidët për të folur për marrëdhënien e saj me Ronaldon:

“Kur u ndamë, më ofruan shumë para për të treguar se si shkoi romanca jonë. Nuk e desha dhe refuzova”, tha ajo.

Gemma Atkinson është fejuar me kërcimtaren Gorka Marquez. Ata kanë edhe një vajzë të quajtur Mia e cila ka lindur në vitin 2019.

Cristiano Ronaldo aktualisht është në një lidhje me Georgina Rodriguez. Çifti ka tre fëmijë. Së fundmi, paparacët i kanë kapur duke pushuar në një klub në Ibiza.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.