BLUETOOTH

Një shqiptare i “bën gol” yllit të Romës, Nicolo Zaniolo

14:02 - 29.06.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Sipas të përjavshmes italiane “Chi”, autori i golit të vetëm në “Air Albania” në finalen e Conference League (Roma –Feyenoord 1-0), ka krijuar një lidhje të re me parukieren, Kejdis Bardhi e cila jeton dhe punon në Terni dhe nga emri duket që është me origjinë shqiptare.
Të dy janë thuhet se janë fotografuar në Ponza, në bordin e një jahti, çka ka ngjallur mjaft interes te fansat e sulmuesit të Romës. Shqipëria i solli fat Zaniolos e ndoshta kënaqësinë që ia rezervoi fati si futbollist e kërkon edhe në jetën sentimentale.

gyujyu fghfgh rthtyjhh iyjkjn dfhdfh
<
>


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.