BLUETOOTH

“Kur bleta largohet nga kosherja…”- Bora Zeman i vë flakën rrjetit me fotot nga pushimet në Turqi

13:40 - 01.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Pas përfundimit të emisionit “Përputhen”, Bora Zemani po shijon disa ditë relaksi. Ajo së bashku me djalin e saj, Arborin dhe familjen ndodhen në Turqi për pushime.
Përgjatë këtyre ditëve prezantuesja ka ndarë me ndjekësit foto apo video të ndryshme nga vendi ku po qëndron. Së fundmi në llogarinë e saj Bora ka postuar disa foto duke pozuar me bikini ngjyrë të verdhë teksa i nxirrnin në pah dhe linjat e saj perfekte trupore.
Fotot kanë marrë komente të shumta pozitive, por ato çka ranë më së shumti në sy ishin tatuazhet që kishte ekspozuar moderatorja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Me sa duket Bora po kalon kohë vetëm me familjen e saj por Donald Veshajn nuk e shohim gjëkundi. Ai momentalisht ndodhet në Tiranë duke u marrë me programin e tij por nuk i dihet nëse në vijim edhe aktori do t’i bashkohet moderatores në Turqi.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.