AKTUALITET

Operacioni i jashtëzakonshëm/ Grabitet dhe rrëmbehet biznesmeni i njohur, policia greke në këmbë, blindohet vendi fqinj

14:43 - 01.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Pronari i një dyqanit artizanal, i cili u rrethua nga persona të armatosur dhe u grabit, u kap nga banditët në Nea Efkarpia të Selanikut.
Sipas informacioneve të para, grabitësit kanë hyrë në dyqanin e zejeve dhe për të mos u ndjekur kanë mundur të arratisen, por kanë rrëmbyer pronarin e biznesit.

Në këtë moment është duke u zhvilluar një operacion i madh policor.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.