BLUETOOTH

VIDEO/ Ronela Hajati këndon në italisht, publikon projektin e ri

16:44 - 01.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ashtu siç kishte premtuar, Ronela Hajati sapo ka publikuar këngën më të re. “Caramel” titullohet projekti, i pari që vjen në gjuhë të huaj nga artistja shqiptare. “Projekti i parë italian dhe ne sapo kemi filluar”, ka shkruar ajo duke nënkuptuar se do të sjellë sërish këngë në italisht.
Ky është projekti i dytë i Ronelës që nga pjesëmarrja në Eurovision 2022, ku u përball me kritika të shumta. Këngëtarja nuk kaloi dot në finale, ndërsa shumë argumentonin se kënga nuk ishte e denjë, ndërsa kishte dhe nga ata që e quajtën performancën si “vulgare”.

Megjithatë, pavarësisht kësaj, Ronela ka preferuar që të mos i adresojë këto kritika publikisht.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.