Horoskopi

“Në dashuri ka ardhur koha të…”/ Horoskopi çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë për ditën e sotme

07:11 - 03.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play
Dashi

Në dashuri ka ardhur koha të flisni, të thoni atë që mendoni. Tani gjithçka mund të zgjidhet me vullnet të mirë. Në punë, të favorizuar janë ata që synojnë të përfundojnë një projekt!
Demi

Ka pak axhitim në ajër, veçanërisht në mëngjes, është më mirë të shmangni diskutimin e çështjeve sentimentale. Në punë, është mirë të shmangni rreziqet, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Binjakët

Në dashuri keni kapërcyer një periudhë pasigurie, ndaj tani e dini se çfarë doni dhe çfarë duhet të bëni. Nuk do ju mungojë energjia në këtë korrik dhe krizat do të zgjidhen. Në punë, plane të mira përpara përpiquni të shfrytëzoni sa më shumë këtë moment!

Gaforrja

Thjesht flisni shumë dhe kështu po krijoni kaq shumë probleme. Jeni pak të tronditur në dashuri, ndaj më mirë qëndroni të qetë. Në punë, para se të thoni atë që mendoni më mirë fliteni më parë me veten dhe pastaj gjykoni a duhet ta thoni!

Luani

Në dashuri, përpiquni të jeni të sinqertë në radhë të parë me veten. Marrëdhëniet janë në krizë, sidomos për ata njerëz që janë tashmë të fejuar ose kanë shkuar edhe më larg. Në punë përpiquni të ndiqni favorizimin që ofrojnë yjet për profesionet që ju lejojnë të udhëtoni!

Virgjëresha

Hëna është në anën tuaj, kështu që edhe beqarët duhet t’i përvishen punës dhe të heqin dorë nga emocionet. Qetësia është gjithnjë aty. Në punë, ndoshta duhet të ngrini zërin. Ka nga ata që nuk ju dëgjojnë!

Peshorja

Hëna është në anën tuaj, kështu që përpiquni ta lini veten të shkojë pas ndjenjave, pas dashurisë dhe të shijoni këtë moment të bukur. Në punë, ndoshta duhet ta bëni veten të dëgjohet më shumë. Dikush rreth jush nuk po e çan kokën!

Akrepi

Hëna është në anën tuaj, por në dashuri duhet të jeni ende pak të kujdesshëm. Në punë, përpiquni t’i realizoni projektet tuaja, edhe nëse jeni të stresuar dhe të lodhur!

Shigjetari

Pjesa e dytë e ditës së diel është paksa poshtë në dashuri, por takimet e reja gjithsesi mbeten të preferuara. Në punë, perspektivat janë të mira – thjesht duhet të përpiqeni të bëni diçka të rëndësishme, diçka që ka sy!

Bricjapi

Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të mos i tronditni shumë gjërat dhe të jeni xheloz pa arsye. Në punë, përpara se të veproni, më mirë vëzhgoni se si po shkojnë gjërat rreth jush!

Ujori

Ditë interesante në dashuri, por kini kujdes nga konfliktet me të lindurit e shenjës së Demit ose Akrepit. Historitë e reja duken premtuese. Në punë jeni pak dembel, ndoshta dëshironi të bëni diçka ndryshe. Por, të paktën për momentin, më mirë pranoni atë që keni!

Peshqit

Pasdite e turbullt për ndjenjat, më mirë të mos ushqeni polemika. Në punë, gjithçka është e ndërlikuar në kushtet kur keni kaq shumë përgjegjësi. Ndoshta do t’ju duhet të ngrini zërin!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.