Kronikë

EMRI/ Druvari humb jetën në Shkodër, e goditi për vdekje trungu i pemës

17:10 - 04.07.22 K.K
GSH APP Get it on Google Play

Një incident i rëndë është shënuar këtë të hënë në zonën e Shkodrës.
Policia njofton se Fatmir Çela, 48 vjeç, banues në fshatin Golem Shkodër, duke prerë dru është goditur nga një trung peme dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Sakaq, grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i policisë:

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 13:15, jemi njoftuar se në malin e fshatit Shosh, Shkodër, shtetasin F. Ç. 48 vjeç, banues në fshatin Golem Shkodër, duke prerë dru e ka goditur një trung peme dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.