Kronikë

Humb jetën 67-vjeçari në Lushnjë, u aksidentua me motor! (DETAJE)

15:23 - 04.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident e humbje jete ka ndodhur këtë të hënë në fshatin Zhym të Lushnjës.




Policia bën me dije se qytetari me iniciale Th. Ç., 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Më pas, grupi hetimor ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.

Njoftimi i policisë:

Lushnjë
Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:40, në fshatin Zhym, shtetasi Th. Ç., 67 vjeç, banues në Krutje, duke drejtuar motomjetin tip “Lifan”, ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të daljes nga rruga.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.