BLUETOOTH

Pas “Met Gala”, ylli i “The Kardashians” bën ndryshimin drastik në pamje / FOTO

09:09 - 04.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Pas transformimit për “Met Gala 2022”, e cili u përfol gjerësisht, Kim Kardashian vjen me një tjetër ndryshim në pamje. Së fundmi, Kim ka realizuar reklamën për rrobabanjot e reja të markës së saj “Skims”. Në këtë promovim ajo ka zgjedhur që flokët dhe make up-in e saj t’i bëjë si në vitet ’80.
Ylli televiziv duket e mahnitshme me peshën e saj të re, teksa bikinit metalike ia vënë më në pah format e rrumbullakosura. Ju kujtojmë që në pak kohë Kim Kardashian ka humbur plotë 21 kile.

Nga ana tjetër Kanye West po i kthehet sërish muzikës për të shprehur dhimbjen e tij. Në këngën e re me Cardi B dhe Lil Durk “Hot S–t”, reperi u shpreh për mënyrën se si po ndihet pas divorcit nga Kim Kardashian “Unë thjesht po them, tani kam filluar të mësohem me dhimbjen. Derisa një ditë thashë, ‘F–k it’, mora masazhatoren time në aeroplan.”


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.