AKTUALITET

Përplasja me armë në Vlorë/ Dy vëllezërit sherr për plazhin

13:54 - 04.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Dy vëllezër Beniamin Kondi dhe Edison Kondi pronarë të një plazhi privat në zonën e Radhimës janë konfliktuar për administrimin e zonës.
Sipas policisë, konflikti ka degraduar duke nxjerrë armën dhe Beniamini ka shtënë në drejtim të të vëllait të tij Edisonit.

Nga kjo ngjarje e rëndë nuk ka të plagosur, por shkaktoi panik nga ana e pushuesve të cilët preferuan të kalonin ditën në një prej plazheve të Vlorës.

Pushuesit në një plazh privat në Radhimë shprehen se kanë kaluar momente tmerri gjatë të shtënave.

 


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.