BOTA

Krim i rëndë në familje/ 60-vjeçari vret gruan me thikë se i kërkoi divorcin!

13:00 - 31.07.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një krim në familje ka tronditur Kretën mëngjesin e sotëm. Sipas informacioneve të para, një burrë në fshatin Ano Malaki të Rethymnos ka goditur me thikë gruan e tij.
Sipas policisë, bëhet fjalë për një burrë 60-vjeçar dhe një  grua 56-vjeçare. Të njëjtat burime bëjnë me dije se policia është njoftuar nga djali i çiftit, i cili ka gjetur nënën në një pellg gjaku.

Sipas cretapost ai telefonoi policinë dhe raportoi se baba ii kishte vrarë nënën. Gruaja i kishte kërkuar divorcin dhe kjo ishte arsyeja pse 60-vjeçari ndërmori aktin e rëndë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.