LAJMI I FUNDIT

Protesta për vrasjen e 7-vjeçares në Himarë, edhe Stresi pjesë e tubimit

21:36 - 04.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Njw numwr i madh qytetarwsh morwn pjesw nw protestën pas tragjedisë së ndodhur në Himarë, ku vogëlushja 7-vjeçare Jonada Avdia, u aksidentua për vdekje nga një skaf që drejtohej nga komisari Arjan Tase.
Qindra qytetarë, tw cilwt u bwnw pjesë e protestës mbajtwn pankarta në duar dhe bwnw thirrje për drejtësi.

Mes tyre është vënë re dhe reperi i njohur Stresi, i cili më herët ka reaguar i revoltuar në rrjetet sociale, duke u shprehur se ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, Ministrja e Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano, duhet të japin dorëheqjen.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.