LAJMI I FUNDIT

Tifozët e Shkëndijës dhurojnë spektakël, stadiumi suedez “pushtohet” nga simbolet kuqezi (FOTO)

22:21 - 04.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Shkëndija mori një barazim 1-1 ndaj AIK, në sfidën e parë të turit të 3-të të Conference League. Sfida e luajtur në Suedi dhuroi emocione, por në fund nuk pati fitues.
Në shkallët e stadiumit të Friends Arena nuk munguan simbolet kuqezi. Në Solna ishin të pranishëm disa tifozë të Shkëndijës, të cilët nuk hezituan të mbanin në duart flamuj shqiptarë.

Ndeshja e kthimit do të luhet pas një jave dhe me siguri edhe në aktin e kthimit, lojtari i 12-të i skuadrës së Shaqirit do të dhurojë spektakël.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.