Kryesore

Tragjedia e Himarës, protestuesit i drejtohen Presidencës! Kërkojnë qëndrim nga Presidenti

20:38 - 04.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Pasi protestuan përpara Kryeministrisë, protestuesit po marshojnë drejt Presidencës ku kanë pretenduar se edhe presidenti i ri duhet të ketë një qëndrim mbi ngjarjen tragjike.
Mësohet se protestuesit me celularë ndezur po shkojnë drejt Presidencës për të protestuar edhe aty.

Protesta nisi tek Ministria e Brendshme dhe më pas u zhvendos për disa minuta në hyrje të Kryeministrisë ku i ndezën qirinj e u vendosën arushë.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.