SPORT

“Është një ndjenjë e pabesueshme!”- Zyrtare, Howe rinovon kontratën me Newcastle

18:25 - 05.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Eddie Howe është konfirmuar se ka rinovuar kontratën me klubin e tij të Newcastle, kontrata e të cilit nuk është specifikuar.
“Të shoh të ardhmen time të angazhuar me këtë klub është një ndjenjë e pabesueshme. Kam shijuar çdo moment këtu, duke qenë trajneri i Newcastle më bën jashtëzakonisht krenar.

Falë lojtarëve, stafit dhe tifozëve, ky është një vend i veçantë. Shpreh mirënjohjen për pronarët e klubit. Jam i emocionuar për të ardhmen tonë së bashku”, është shprehur tekniku.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.