Kronikë

Përplaset këmbësorja nga makina në Tiranë, transportohet në spital! Detajet e para nga ngjarja

22:40 - 05.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Tregut Elektrik” në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore.
Si pasojë e aksidentit, këmbësorja është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën

Njoftimi i policisë:

Më datë 05.08.2022, në afërsi të Tregut Elektik, mjeti me drejtues shtetasin F. S., ka aksidentuar shtetasen P. C., e cila si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.