BLUETOOTH

‘Sunny Hill Festival’ në Prishtinë, ylli i muzikës botërore Dua Lipa ndez skenën, dhuron performacë mahnitëse (VIDEO)

09:24 - 05.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ylli i muzikës botërore, Dua Lipa ka ndezur skenën një natë më parë në ‘Sunny Hill Festival’. Dua i dhuroi të pranishmëve një perfomancë të paharrueshme, ndërsa kishte zgjedhur për të kënduar këngët hit të saj.
Dua u ngjit në skenë në mesnatë, ndërsa në koncert morën pjesë mijëra të rinj. Ajo kishte zgjedhur të vishte një fund dhe një crop top rozë me xixa.

‘Sunny Hill Festival’ u hap dje në orën 14:00, ndërsa kanë performuar një sërë artistësh të njohur si Kida, Elvana Gjata, Ylli Limani. Festivali do të vijojë edhe për tre ditë të tjera, deri më 7 gusht ndërsa emrat më të njohur që do të ndezin atmosferën në Prishtinë janë yjet J Balvin, Diplo, Skepta, AJ Tracey, Burak Yeter, Mahmood, Dj Regard.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.