BLUETOOTH

FOTOT: Këngëtarja e njohur shqiptare i kthen të pasmet Instagramit

13:55 - 06.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Ledina Çelo ka qenë një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.
Prej vitesh tashmë ajo është tërhequr nga muzika dhe është fokusuar veç tek jeta personale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LEDINA CELO (@ledinacelo)

Por së fundmi ajo gjithmonë e më shumë po bëhet lajm, për fotot provokuese që poston.

Edhe pse tashmë i ka kaluar të 45-at, Ledina është në një formë të shkëlqyer fizike dhe konkurron me vajzat 20-vjeçare.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.