AKTUALITET

Një burrë u ngjit në një urë plazhi dhe kërcënoi se do të vriste veten (VIDEO)

21:30 - 06.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Trazirat u shkaktuan mbrëmjen e së shtunës në Selanik kur një burrë u ngjit në urën e këmbësorëve të Avenue Megalo Alexandrou, kaloi parmakët dhe kërcënoi të binte.
Kalimtarët kanë njoftuar policinë dhe menjëherë është ngritur një operacion i madh nga autoritetet për të shmangur më të keqen dhe njeriu të mos përfundojë në boshllëk.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policore, zjarrfikëse dhe autoambulanca të EKAV -it, ndërsa policia rrugore ka nisur rregullimin e qarkullimit.

Sipas informacioneve të protothema.gr, burri dyshohet se ka qenë i dehur dhe është ngjitur në urën e këmbësorëve pak minuta para orës 21:00. Policia e ka trajtuar në mënyrë metodike ngjarjen dhe pas rreth gjysmë ore ka arritur ta bindë që t’i ndjekë.

Bëhet me dije se ai është dërguar me makinë patrulle dhe është vënë në pranga në Komisariat.


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.