BLUETOOTH

Video/ Bashkëpunim së bashku? Xhensila Myrtezaj shfaqet në krah të Donald Veshajt

15:29 - 06.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Kur shikon bashkë Donald Veshajn dhe Xhensila Myrtezaj pyetja më normale është: Ndonjë bashkëpunim mes tyre? Duke qenë se aktori e ka marrë seriozisht punën e muzikës, kjo është një mundësi e mirë.
Së fundmi, Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj në TikTok një video, ku duket me Donaldin.

Dyshja duken duke u argëtuar teksa, imitojnë zërin ku thuhet: “Do të bëni pushime këtë vit. Unë pushime jam tërë kohën”.

“Filtri ishte për mua, taksirati të kapi dhe ty. Halle pushimesh, dhe filtrash”, -shkruan këngëtarja.

Kjo video ka marrë pëlqime të shumta, teksa komentet në faqen e Xhensilës në TikTok vazhdojnë të jenë të bllokuara.

Kujtojmë që nga ana profesionale Xhensila Myrtezaj po shijon suksesin e bashkëpunimit me Noizyn “Edhe një natë”.

Edhe një natë”, Xhensila Myrtezaj dhe Noizy publikojnë duetin e tyre – Abc News

Sakaq Donald Veshaj ka njoftuar këngën e re në rrjetin e tij social Instagram. Ai shkruante: Të kuptoj me mirë me sy se me fjalë… Fragment për të cilin u akuzua se ia ka “vjedhur” këngës “Faj” të Beatrix Ramosajt.

@xhensilamyrtezaj0 @donaldveshaj ♬ original sound – ♏️adness


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.