Kronikë

EMRI/ Humbi jetën si pasojë e goditjes me thikë! Kush është fermeri 60-vjeçar që u vra në Maliq

22:17 - 08.08.22 Gazeta Shqiptare
GSH APP Get it on Google Play

Detaje të reja janë bërë me dije në lidhje me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fahstin Rrëmbec të Maliqit, ku ka humbur jetën një qytetar.
Korrenspondenti i Gazetës Shqiptare informon se viktima quhet Nerti Sotir dhe se i përket moshës rreth 60 vjeç.

Gjithashtu, dyshohet se autori dhe viktima janë të dy fermerë, dhe merren me bagëti në zonën rurale.

Më herët, burimet konfirmuan për Gazetën Shqiptare se një qytetar është goditur me thikë dhe se si pasojë e plagëve të marra, ai ka ndërruar jetë më pas në spital.

Vritet një person në Maliq, ndërroi jetë në spital pas një goditjeje me thikë!


Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.